Наші партнери.

Overdose має великий досвід сприяння складним двонаправленим інтеграціям з більшістю бек-офісних систем. Наша спеціалізована команда з інтеграції регулярно працює з декількома перестановками провайдерів ERP та Middleware, інтегруючи архаїчні програми ERP, WHM, IMS та POS у сучасну хмарну архітектуру.

Adobe Solution Partners
Elite
Shopify Plus
Facebook
Google

На початку 2019 року Overdose отримала статус глобального партнера BigCommerce Elite. Ми вже запустили значну кількість складних проєктів, а багато інших - маємо на стадії розробки. Протягом усіх етапів життєвого циклу продуктів електронної комерції ми ефективно застосували наші широкі можливості та потенціал, а також інвестували у спеціальну команду розробників BigCommerce.

Overdose є глобальним партнером агентства Shopify Plus з командою з більш ніж 25 досвідчених розробників Shopify. Вже більше ніж сім років ми розробляємо рішення для платформи. Наш список клієнтів Shopify охоплює всі версії платформи за категоріями та типами взаємодії.

Magento тепер є частиною Adobe, що дало змогу об’єднати eCommerce, управління замовленнями та бізнес-аналітику у дійсно уніфіковану платформу. Компанія Overdose є сертифікованими партнерами Magento з командою в понад 120 сертифікованих розробників у наших офісах. Також ми отримали статус Gold Solution Partner і були названі найкращим партнером року у сфері цифрових технологій у 2020 році (APAC).

Commercetools є новим доповненням у комплексі технологій Overdose, яка дотримується принципів MACH (Microservices, API first, Cloud Native, Headless) й ми вже бачимо його широке впровадження в наших офісах.

Overdose є сертифікованим партнером Shopware з основною клієнтською базою в наших європейських офісах, однак, як глобальний партнер, ми підтримуємо впровадження цього рішення в інших наших міжнародних офісах у 2022 році.

VTEX є найновішою платформою у комплексі технологій Overdose що набирає помітну популярність у впровадженні платформи в усіх регіонах. Ми активно прагнемо першими отримати перевагу у цьому просторі, оскільки він стає ключовим глобальним гравцем.

Наші проекти.

Overdose співпрацює з обраною групою з 350+ швидкозростаючих компаній роздрібної торгівлі B2C і постачальників B2B, які прагнуть до прискореного зростання на конкурентних ринках.

Something went wrong, contact us if refreshing doesn’t fix this.